FUTSAL OUTDOOR TOURNAMENT

O

ročník 2004

     Letošního ročníku se zúčastnilo jen 10 celků. Vše bylo způsobeno termínem čtyřdenního volna na který si naplánovali turnaje snad skoro všichni v okolí. Jen v okrese Opava jsem jich zjistil 5 a v okrese Nový Jičín dalších 3. Pro na příští ročník uvažuji o mírném upravení termínu. I když byl počet týmu malý, byly to zase týmy velice kvalitní. Loňský vítěz Classic Ostrava přijel zase ve velice silné sestavě a nakonec obhájil vítězství. FC Lesanka Opava přijela i s fanoušky a vlastní vlajkou a nakonec skončili překvapivě na druhém místě. Ještě větší překvapení je třetí místo týmu FC Kubíci, který má na soupisce jen rodinné příslušníky. Smutné čtvrté místo zůstalo pro nejlepší tým za základních skupin - FC Smíšené Zboží, když nezvládli semifinále s Lesankou a na penalty nepostoupili. Páté místo patří loňskému finalistovi - FC Modrý Plamen Lipník nad Bečvou. Šesté místo patří dalšímu ostravskému celku FC Lazio Zábřeh. Na sedmém skončili Odložení talenti z Vítkova a na osmém místě domácí TJ Dubina. Deváté místo je určitě rozčarování pro AFK Netopýři Opava - první branku a bod získali až v posledním utkání. Na desátém místě skončili hosté ze Slovenské republiky FC Sosaurus Bánská Bystrica. Po problémech s cestou přijeli jen v 5 lidech a to nestačilo ani jeden bod.
     Hrálo se ve dvou skupinách po 5 celcích. První 4 týmy postoupily do čtvrtfinále a dále se hrálo vyřazovacím způsobem.
Při vyhlášení jsme ocenili první čtyři celky, nejlepšího brankáře, nejlepšího střelce a nejužitečnějšího hráče. Tímto velice děkuji sponzorům za věcné ceny a obci za cenu pro nejlepšího střelce.
     Počasí vyšlo tak akorát, při vyhlašování spadlo pár kapek, pak se přehnala bouřka za hodinku bylo zas pěkně. Na večerní zábavě nám super zahrála skupina RELAX i s účastnici superstar Karolinou. Přišlo sice jen 76 lidí, ale ti co zůstali doma mohli jen litovat.

1. FC Classic Ostrava
2. FC Lesanka Opava
3. FC Kubíci Bravinné
4. FC Smíšené Zboží
5. FC Modrý Plamen Lipník n.B.
6. FC Lazio Zábřeh
7. OT Vítkov
8. TJ Dubina Větřkovice
9. AFK Netopýři Opava
10. FC Sosaurus Bánská Bystrica
Posledni komentare
07.06.2012 18:34:43: Yessir. Mahi Mahi fishing, scuba diving, kiteboarding/windsurfing, 70 degree water. @DownWinderInn i...

nejlepší střelec turnaje Karel Krása - 7 branek FC Smíšené Zboží
nejužitečnější hráč turnaje Homola Petr
FC Lesanka Opava
nejlepší brankář turnaje Kroker jaroslav FC Classic Ostrava
 
desing Happy comp administrace