FUTSAL OUTDOOR TOURNAMENT

O

ročník 2006

     
 

     IV. ročník  mezinárodního turnaje SLIVAKY CUP 2006 proběhl v areálu TJ Dubina Větřkovice za nádherného letního počasí. Jako už skoro tradičně se nedostavil jeden přihlášený celek a tak se do soubojů o vítězství pustilo 19 celků z Česka a Slovenska. Utkání prémierově řídili delegování rozhodčí z OFS Opava.  Celý turnaj nakonec vyhráli překvapivě hosté ze Slovenska a to tým z Turčianských Klačan, který se zlepšoval každým utkáním. Ve finále zdolali tým Včelín Fulnek, jenž zanechal svými výkony velice dobrý dojem, ale ve finále jim došly síly. Na třetím místě skončil stejně jako loni tým FC Narcis Ostrava.
     Po vyhlášení výsledků se konala zábava, kdy nám hrála skupina RELAX. Sešlo se nás 130 platících návštěvníků, ale v areálu se bavilo na 250 lidí. Vše jsme ukončili okolo čtvrté hodiny ranní.
     Nakonec bych chtěl ještě jednou poděkovat všem zúčastněným týmům za kvalitní fotbalové výkony, všem povzbuzujícím divákům, všem rozhodčím, a všem sponzorům. A hlavně všem pořádajícím za svůj volný čas, co obětovali našemu turnaji. A těším se nashledanou v roce 2007 na V.ročníku Slivaky Cup 2007 !

1. Turčianské Klačany / SK
2. FC Včelín Fulnek
3. FC Narcis Ostrava
4. FC Buldoci Horní Benešov
5. FC Mobil Shop Ostrava
6. FC Kubíci Bravinné
7. OT Lesanka Opava
8. FC Dravci Dolní Benešov
9. TJ Dubina Větřkovice
10. C.I.P. Ostrava
11. AFK Netopýři Opava
12. FC Pilka Nožna Ostrava
13. FC Smíšené Zboží
14. FC Classic Ostrava
15. Boca Juniors Vítkov
16. FC Heřmánky
17. FC Sosaurus Banská Bystrica / SK
18. CH.P.Štajger Ostrava
19. Dream Team Větřkovice

nejlepší střelec turnaje Martin Blaheta -10 branek FC Včelín Fulnek
nejužitečnější hráč turnaje Martin Pentek
Turčianské Klačany
nejlepší brankář turnaje Michal Poništ
Turčianské Klačany
Na turnaji bylo vstřeleno celkem 212 branek ve 44 utkáních, tj. v průměru 4,8 branek na utkání. O branky se rozdělilo 90 střelců. Nejlepším střelcem se stal s 10-ti brankami Martin Blaheta z týmu FC Včelín Fulnek.
 
desing Happy comp administrace