FUTSAL OUTDOOR TOURNAMENT

O

ročník 2010


17.července se podruhé sjely týmy z celé Moravy do Bravinné na 8.ročník turnaje Futsal Cup 2010,  který pořádali společně futsalový klub FC Smíšené 2003 a fotbalový oddíl TJ Bravinné.

V letošním ročníku se představily týmy z krajských přeborů, nižších soutěží a týmy poskládané jen pro tyto letní turnaje. Hrálo se ve čtyřech 5-ti členných skupinách na čtyřech travnatých hřištích dle futsalových pravidel. K řízení se dostavilo 5 futsalových rozhodčích nominovaných futsalovým krajským svazem.
Od 9-ti hodin začaly zápasy v základních skupinách, kde se hrálo systémem každý s každým a vzájemné zápasy určily postupující do vyřazovacích bojů. Z každé skupiny postoupily první dva celky do čtvrtfinále. Týmy umístěné na třetích místech poměřily své síly v soutěži útěchy, ve které se nejdále dostal tým „ Litr a  půl Klimkovice“.

Po základních skupinách se jako favorit jevil pořádající tým FC Smíšené, kdy všechny své zápasy vyhrál a postoupil bez ztráty bodů. Ve čtvrtfinále se FC Smíšené potkalo s dalším favoritem turnaje Night Club Vítkov ( bývalá Boca Juniors Vítkov ) a v nádherném zápase zvítězili 2:1. V semifinálovém zápase s týmem FC Žabinští Vlci Brno (letošní vítěz brněnského krajského přeboru) to byl opět nádherný a bojovný futsal a šťastnějším týmem nakonec byli hosté z Brna, kdy zvítězili na penalty 1:2. A nakonec nejlepšímu týmu základní skupiny zbyl jen pohár za 4 místo, kdy v zápase s týmem Top Dogs Nový Jičín opět prohráli na penalty 1:2.

V dalších zápasech play – off se nenápadně probojovával tým FC Havrani až do finále a i tam svým zodpovědným výkonem dokázali díky jediné vstřelené brance zvítězit nad týmem FC Žabinští Vlci Brno 1:0.

V individuálních oceněních byl vyhlášen jako nejlepší střelec vyhlášen Pochman Petr z týmu Dezoláti, kdy vstřelil 6 branek, nejlepším brankářem byl vyhlášen Sokol Filip z FC Smíšené 2003 a nejužitečnějším hráčem turnaje byl zvolen Hansl Ladislav z týmu Žabinští Vlci Brno.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem zúčastněným týmům a hráčům za předvedené kvalitní a férové výkony, rozhodčím za kvalitní řízení všech zápasů. Dále fotbalovému oddílu TJ Bravinné za spolupořádání turnaje a těšíme se na již 9.ročník turnaje Futsal Cup 2011.

1. HAVRANI
2. ŽABINŠTÍ VLCI BRNO
3.TOP DOGS NOVÝ JIČÍN
4. FC SMÍŠENÉ 2003
5. KRÁSNÉ POLE
6. SONÁTA TEAM
7. DOZODOLANTI
8. NIGHT CLUB VÍTKOV
9. LITR A PUL KLIMKOVICE
10.-12. KUKI BOYS SKŘÍPOV
10.-12. CHUPADEROS ŠTRAMBERK
10.-12. FC VRATIMOV
13. GETAFE KOPŘIVNICE
14. MAXI KINGS ORLOVÁ
15. FC STRNADELI
16. MLADÉ PUŠKY
17. AMATÉŘI ODRY
18. SVIBICE
19. TJ-3

nejlepší střelec turnaje: Pochman Petr ( Dezoláti ) - 6 branek
nejlepší hráč turnaje: Hansl Ladislav ( Žabinští Vlci Brno )
nejlepší brankář: Sokol Filip ( FC Smíšené 2003 )
 
desing Happy comp administrace