FUTSAL OUTDOOR TOURNAMENT

O

ročník 2010

8.ročník 2010

17.července se podruhé sjely týmy z celé Moravy do Bravinné na 8.ročník turnaje Futsal Cup 2010,  který pořádali společně futsalový klub FC Smíšené 2003 a fotbalový oddíl TJ Bravinné.

V letošním ročníku se představily týmy z krajských přeborů, nižších soutěží a týmy poskládané jen pro tyto letní turnaje. Hrálo se ve čtyřech 5-ti členných skupinách na čtyřech travnatých hřištích dle futsalových pravidel. K řízení se dostavilo 5 futsalových rozhodčích nominovaných futsalovým krajským svazem.
Od 9-ti hodin začaly zápasy v základních skupinách, kde se hrálo systémem každý s každým a vzájemné zápasy určily postupující do vyřazovacích bojů. Z každé skupiny postoupily první dva celky do čtvrtfinále. Týmy umístěné na třetích místech poměřily své síly v soutěži útěchy, ve které se nejdále dostal tým „ Litr a  půl Klimkovice“.

Po základních skupinách se jako favorit jevil pořádající tým FC Smíšené, kdy všechny své zápasy vyhrál a postoupil bez ztráty bodů. Ve čtvrtfinále se FC Smíšené potkalo s dalším favoritem turnaje Night Club Vítkov ( bývalá Boca Juniors Vítkov ) a v nádherném zápase zvítězili 2:1. V semifinálovém zápase s týmem FC Žabinští Vlci Brno (letošní vítěz brněnského krajského přeboru) to byl opět nádherný a bojovný futsal a šťastnějším týmem nakonec byli hosté z Brna, kdy zvítězili na penalty 1:2. A nakonec nejlepšímu týmu základní skupiny zbyl jen pohár za 4 místo, kdy v zápase s týmem Top Dogs Nový Jičín opět prohráli na penalty 1:2.

V dalších zápasech play – off se nenápadně probojovával tým FC Havrani až do finále a i tam svým zodpovědným výkonem dokázali díky jediné vstřelené brance zvítězit nad týmem FC Žabinští Vlci Brno 1:0.

V individuálních oceněních byl vyhlášen jako nejlepší střelec vyhlášen Pochman Petr z týmu Dezoláti, kdy vstřelil 6 branek, nejlepším brankářem byl vyhlášen Sokol Filip z FC Smíšené 2003 a nejužitečnějším hráčem turnaje byl zvolen Hansl Ladislav z týmu Žabinští Vlci Brno.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem zúčastněným týmům a hráčům za předvedené kvalitní a férové výkony, rozhodčím za kvalitní řízení všech zápasů. Dále fotbalovému oddílu TJ Bravinné za spolupořádání turnaje a těšíme se na již 9.ročník turnaje Futsal Cup 2011.

Žádné komentáře
 
desing Happy comp administrace